Strona domowa GDR!a Tor Hidden Service

V 3.8PL

(28. 07. 2015)
Przed posępnymi Polakami ostrzegają autorzy najpopularniejszego na świecie przewodnika Lonely Planet : „[...] zabierz ze sobą uśmiech; nie zobaczysz ich tu wiele na ulicy, gdyż uśmiechanie się do obcych uznawane jest za przejaw głupoty” (Bedford, Fallon i McAdam 2008, s. 19).

Dlatego właśnie ciężko mi wyemigrować pomimo wszystkich wad mieszkania w tym kraju: może i drogo i do tego straszny burdel, ale ludzie normalni.

(komentarzy: 5, ostatni: 15. 09. 2015 - 20:56:19 - 4551) Skomentuj
Wyswietlen: 4605, komentarzy: 5 Feed z komentarzami


Imię: Monter (29. 07. 2015 - 12:00:39)

Treść:
Hej, ale uściślij proszę, bo z tekstu wprost to nie wynika - hejtujesz przewodnik i posępnych autochtonów, czy wręcz przeciwnie, zaletą jest brak sztucznych głupawych uśmieszków?

Ale przecież zacięte miny to fakt. Jak widać śmiech i radość, to najczęściej w grupie młodzieży wieczorami w weekendy, pod wpływem. Pojedynczy ludzie stale gdzieś biegną z klapkami na oczach. Spojrzenie na dziewczynę w zbior-komie, sklepie lub na ulicy i jakiś grymas uśmiechopodobny generuje spojrzenie zwrotne typu błyskawica z wyraźnym przesłaniem "spier....aj". Nie poddaję się i próbuję na odchodnym przy kasie uśmiechać się oraz życzyć miłego dnia - w zamian dostaję w 80% obrazek typu duże zdziwienie i zaskoczenie, a czasem nawet zero odpowiedzi się zdarza. A uśmiech najrzadziej.

Chyba że to tylko ja mam takiego pecha? Urodziwy nie jestem, może to przez to ;-PImię: GDR! (30. 07. 2015 - 05:41:19)

Treść:
Ja się serio cieszę że nikt się do mnie nie uśmiecha.Imię: Monter (30. 07. 2015 - 09:35:04)

Treść:
To albo jesteś z zawodu dentystą, albo musisz być większym smutasem ode mnie ;o)
Ja nie lubię sztucznego uśmiechania się, głupawego, na siłę i z przymusu, ale naturalny nie wymuszony uśmiech to czemu nie. Odrobina życzliwości jeszcze nikogo nie zabiła, natomiast zacięte miny i błyskawice w oczach tylko zniechęcają do kontaktów międzyludzkich (tak, jakby jeszcze za mało ludzi siedziało z nosem w smartfonach).Imię: fj (03. 08. 2015 - 20:08:05)

Treść:
Bo w Polsce wszyscy muszą być poważni, wszyscy muszą być obrotni, wszyscy muszą być katolikami, i wszyscy muszą być zawistni. Inaczej, przecież, nie byłoby Polski, tego pięknego katolickiego raju miłości do bliźniego, szacunku do zwierząt i otoczenia, tych wspaniałych wartości tego pseudo-społeczeństwa.Imię: 4551 (15. 09. 2015 - 20:56:18)

Treść:
przypomniałes mi kawał :)

Na budowie, podczas szkolnej wycieczki:
- Bardzo ważne jest noszenia kasków. Znałam chłopca, który nie nosił kasku. Pewnego dnia spadla mu cegła na głowę i zabiła go na miejscu. Znałam też dziewczynkę, która chodziła w kasku i gdy spadła jej cegła na głowę, uśmiechnęła się i poszła dalej.
- Ja ją znam. Mieszka w naszym bloku. Do tej pory chodzi w kasku i się uśmiecha.

Sblam! Antyspam
URL encoded in QR Code Statystyki:
Stat4U
Email
Comments