Strona domowa GDR!a Tor Hidden Service

V 3.8


Jak obejść MegaUpload.com

Czasem bywa tak, że znajomi udostępniając dane, zmuszają cię do używania crapowatych serwisów takich, jak megaupload.com. Idea całkiem ciekawa, ilość reklam też można od biedy przeboleć (jeśli masz komputer z dużą ilością ramu, bo przy mniejszej - spowalniają pracę), tylko czemu właściciel strony każe nam czekac 46 sekund zanim będziemy mogli rozpocząć ściąganie? Pytanie, oczywiście, retoryczne - po to, żebyśmy byli zmuszeni do oglądania reklam - ale czemu mielibyśmy się z tym godzić?

Dobrze, przejdźmy więc do konkretów. Aby trick się udał, potrzebujemy Opery, najlepszej dostępnej obecnie przeglądarki WWW, w wersji 8 lub wyższej. Jeśli jeszcze jakimś przypadkiem nie mamy, ściągamy ją i instalujemy. Następnie, przechodzimy do katalogu, w którym została zainstalowana, i tworzymy w nim podkatalog, który nazwiemy UserJS, w nim zaś plik o nazwie megaupload.js, o zawartości takiej, jak poniżej:

// ==UserScript==
// @include http://megaupload.com/*
// @include http://www.megaupload.com/*
// ==/UserScript==

window.opera.defineMagicFunction('countdown', 
	function ( oRealFunc, oThis, oParam1, oParam2 ) {
		var i;
		for(i=0; i<50; i++)
		{
			
			oRealFunc();
		}
	}
)

Następny krok to ustawienie w operze w Tools > Preferences > Advanced > Content > JavaScript options opcji My JavaScript Files na właśnie stworzony katalog. Gotowe, teraz zostaje przeładowanie (f5) strony megaupload.com i błyskawiczne ściągnięcie interesującego nas pliku. Bo odcinanie ludzi od danych to zbrodnia.

Niestety, sposób ten nie działa dla RapidShare.de - u nich prócz odliczania czasu za pomocą JavaScriptu, czas odliczany jest również na serwerze, i wszelkie tego typu oszustwa są wykrywane...

URL encoded in QR Code Statystyki:

Email
Comments